• Włochy Kulinarnie

  Niesamowite włoskie smaki

  0 Kometarze16 października 2014
 • Portugalia Kulinarnie

  Portugalia to przepiękny kraj, pełen urokliwych miejsc z cudownym oceanicznym klimatem. Wyjątkowość położenia i panujące warunki klimatyczne wpływają niezwykle pozytywnie na samopoczucie. Kiedy dołożymy do tego niesamowicie bogatą kuchnie, pełną świeżych owoców morza, wyborne wino powstanie mam idealny przepis na udany wyjazd kulinarny.

  0 Kometarze16 października 2014
 • Hiszpania Śladami Don Kichota

  Julian Redondo Bueno, urodził się w Andaluzji, dorastał w Castilla la Mancha. Od 5 lat mieszka w Polsce. Jego życie to gotowanie, fotografia artystyczna i podróżowanie. Robił zdjęcia i gotował już w ponad 20 krajach na 3 różnych kontynentach i ciągle mu mało. Współpracuje z najlepszymi restauracjami w Polsce.  

  0 Kometarze11 września 2014

NASZA MISJA

Polskie Stowarzyszenie Turystyki Kulinarnej zostało utworzone w 2011 roku w Poznaniu. Głównym celem Stowarzyszenia jest skupienie osób o podobnych zainteresowaniach, abyśmy w coraz większym gronie mogli rozwijać naszą pasję. Stowarzyszenie otwarte jest dla wszystkich, którzy uwielbiają w trakcie podróży poznawać nowe smaki i gotowi są podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Pasjonatami podróży i dobrego jedzenia. Uwielbiamy kolekcjonować to, co dla nas najważniejsze, czyli niezapomniane wspomnienia i smaki z miejsc, w których mieliśmy przyjemność przebywać.